Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Зона Б-19
685 €
1 339.74 лв.

(9.13 €, 17.86 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:33 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 68 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Двустаен апартамент ПОД НАЕМ в Зона Б-19.
ЕРА Централ предлага на вашето внимание двустаен апартамент в Зона Б-19.

Предлагаме Ви стилен и уютен двустаен апартамент, разположен в ж.к. Зона Б-19, само на 3 минути пешеходно разстояние от метростанция Константин Величков .

Площ: 65 кв.м
Етаж: 3

Разпределение:
- входно антре;
- просторна дневна с кухненски бокс;
- спалня;
- баня с тоалетна;
- тераса.

Жилището е напълно обзаведено с нови мебели и електроуреди, като разполага с:
- пералня
- съдомиялна
- микровълнова фурна
- климатици в двете стаи
- всичко необходимо за едно домакинство.

Сградата е модерна, с изключително красива фасада, контролиран достъп и видео наблюдение.

Локацията е отлична в непосредствена близост до:
- метро;
- спирки на градски транспорт;
- училище и детска градина;
- парк;
- пазар и магазини.

Отоплението е на ТЕЦ, без изравнителни сметки заплаща се само текущо месечно потребление.

Не се допускат домашни любимци.
Подходящ за сам човек или двойка, търсещи комфорт, спокойствие и отлична комуникация в централната част на града.

ЕРА България е независим кредитен посредник към БНБ с номер BCI000024 и предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот.