Обяви 0 За нас Контакти
Продава ПАРЦЕЛ
област София, с. Пауново
72 000 €
140 819.76 лв.

(30 €, 58.67 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 0:30 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 83 пъти.
Площ:
2400 m2

Описание на имота:

ПАРЦЕЛ ДО МАНАСТИРА СВ. ГЕОРГИ с. Пауново
Предлагаме за продажба поземлен имот с отлична локация и потенциал, разположен в местност Юрта , с. Пауново, общ. Ихтиман.

Основни характеристики:
- Площ: 2400 кв.м;
- Вид територия: земеделска, категория: 7;
- НТП: нива;

Локация: в непосредствена близост до параклис Св. Георги
Достъп: по път, в близост до къщи

Предимства:
- Отлична локация до регулация и съществуващо застрояване
- Спокойна и зелена среда
- Панорамна гледка към района
- Район с развиващ се интерес към парцели
- Подходящ за инвестиция и бъдеща смяна на предназначение

Подходящ за:
- Дългосрочна инвестиция
- Бъдещо жилищно строителство
- Парцел с перспектива за развитие

???? Локация:

Имотът се намира в една от най-предпочитаните части на селото
в близост до манастир/параклис Св. Георги , с лесен достъп и бърза връзка към основни пътища.

Безплатна консултация и съдействие за кредит.
ЕРА е вписана в регистъра на кредитните посредници към БНБ по чл. 51, ал.1 с регистрационен BCI000024.

Ние сме ЕРА Недвижими имоти част от голямото семейство на ERA Real Estate, една от водещите световни франчайз мрежи за предоставяне на услуги при продажба, покупка, отдаване под наем и финансиране покупката на жилищни имоти!
Не се колебайте да се свържете с нас!

Оферта 4900600
Особености
За жил.строителство
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област София, с. Пауново
Обява: 1r177758461479406

72 000 €
140 819.76 лв.
История на цената
(30 €, 58.67 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, с. Пауново