Обяви 0 За нас Контакти
Продава ОФИС
град София, Център
464 949 €
909 361.20 лв.

(4 266 €, 8 343.57 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 16:55 на 8 април, 2026 год.
Обявата е посетена 417 пъти.
Площ:
109 m2
Етаж:
Партер от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Офис в топ центъра на София до Национален дворец на културата | нова бутикова сграда
Предлагаме за продажба офис, разположен в сърцето на София в непосредствена близост до Национален дворец на културата.

Офисът е част от модерна бутикова сграда с висок стандарт на изпълнение и представителна визия.
Сградата съчетава съвременна архитектура и функционалност, подходяща както за корпоративни нужди, така и за инвестиция.

Характеристики на имота:
- Обща площ: 108.76 кв.м
- Застроена площ: 82.7 кв.м
- Етаж: партер
- отопление: ТЕЦ
- юг, изток.

Разпределение:
- просторно отворено работно помещение
- кухненски бокс
- санитарен възел

Подходящ за офис, кантора, студио, медицински кабинет или представителен шоурум.

Акт 15
Очакван Акт 16: юни 2026 г.

Качество на изпълнение:
- тухли Wienerberger Porotherm
- PVC дограма K?mmerling троен стъклопакет
- асансьор Thyssen
- автомобилен асансьор Hidral
- фасада с висок клас топлоизолация и каменна облицовка
- подземни нива със съвременна конструкция
Локацията е изключително комуникативна, с интензивен човекопоток, отлична видимост и бърз достъп до основни булеварди, метростанции, заведения и административни институции ключов фактор за успешен бизнес.

Предимства:
- ТОП централна локация
- Отлична видимост и достъп
- Подходящ за различни бизнес дейности
- Нова сграда с висок клас материали
- Потенциал за инвестиция и доходност