Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Лозенец
250 000 €
488 957.50 лв.

(4 167 €, 8 149.94 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:10 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 788 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
1-ви от 3
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

Атрактивен имот в жк. Лозенец за продажба.
ЕРА Централ предлага на вашето внимание двустаен апартамент в най - предпочитаните и престижни райони на столицата.
Предлаганият имот е разположен на първи етаж.
Сградата е от 1950 г. - 1959 г. с застроена площ 60,00 кв.м.

Разпределение:
- входно антре
- дневна с кухненски бокс с трапезария
- спалня
- баня с тоалетна
- тераса

Апартамента е с южно изложение към двора на сградата.
Имота е с просторни и светли помещения с разнообразни възможности за преустройство.
Високи тавани - 3,00 метра.
Сградата е с добре поддържани общи части, сменена дограма и възможност за паркиране в двора за сградата.

Към имота има:
- тераса с площ - 18.00 кв.м
- мазе 1 с площ - 15.00 кв.м.
- мазе 2 с площ - 4.00 кв.м
- таванско помещение - 3.00 кв.м

Предимства на района:
-Тиха и спокойна улица, подходяща за живеене така и за инвестияция.
-Отлична инфраструктура и бърз достъп до центъра на града.
- В близост до метростанция, спирки на градски транспорт.
- На пешеходно разстояние от паркове, магазини, училища, детски градини и търговски център.
- Район с много зеленина.

Имотът се намира в район с високо търсене и отлична перспектива за запазване и увеличаване на стойността му.

Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733. Предлагаме съдействие за ипотечно кредитиране и изготвяне на пазарна оценка на имота.

Ние сме ЕРА Недвижими имоти - част от голямото семейство на ЕРА Real Estate, една от водещите световни франчайз мрежи за предоставяне на услуги при продажба, покупка, отдаване под наем и финансиране покупката на жилищни имоти! Не се колебайте да се свържете с нас!